Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Pejsek stále štěká Téma:

Pejsek stále štěká

Sára
saracervenkova@seznam.cz
26.12.2010
Máme šíleně štěkající 2letou bišonku , štěká v kuse i když má protištěkací obojek , vyzkoušeli jsme všechny různé rady od známých ale ani jedna bohužel nezabrala :( .. Sousedi si stěžují na bišonku stále...
Napadlo nás , že by sme ji koupili kamarádku , ale nevíme jestli by tady nakonec neštěkali oba.
Pokud má někdo skušenost s koupi 2 pejska , nebo nějaké rady jak ji odnaučit štěkat , když nejsme doma prosím pište :) .. Každou radu uvítáme :)
Hafuša

30.12.2010
Půjčte si nějakého psího kolegu na pár dní a uvidíte...
nela-bichon

02.01.2011
mám doma 2 bišonov, ale závisí to od povahy druhého psíka, či by štekal tiež, ale dá sa predpokladať že ak by to bolo šteniatko tak by sa to naučilo od staršieho psíka tiež a určite by sa skôr pridávalo... a kupovať psíka na \"skúšku\" neodporúčam... skôr si vyskúšajte požičať na víkend psíka z útulku, u nás sa to dá, neviem ako u vás... ale skôr by som odporúčala odnaučiť ju štekaniu nejakou pozitívnou metódou alebo odmeňovaním... a hlavne psíka treba zamestnať aby nemal čas a príležitosť štekať...
terez

19.02.2011
mi máme také 2měsíční štěnátko a furt kouše do nohavi a do těch rukou ta ruka je jako by to toho psa dráždilo poradíš.
Míla

19.02.2011
Prodávají kosti z buvolí kůže,když kouše,dej mu kost do pusy.
nela-bichon

06.03.2011
keď bola Nela ešte šteňa, naťahovala pančuchy a všetko čo prišlo, no časom ju to prešlo... teraz to tiež začala robiť, neviem, či sa vrátila do šteňacích čias, ale iba s pančuchami občas... a kúsania som si užila tiež až až, spolu s vekom sa to odstráni...
áno, psíka je najlepšie zabaviť byvolou kosťou alebo poprípade je vynikajúce údené ucho, naši to milujú... hlavne to treba psíka pomaly odnaučovať, hovoriť mu že nesmie kúsať, používať prísne zákazy aby si to nezvykol aj do budúcna alebo aby vám to neprerástlo cez hlavu...
mc.vlada

02.08.2012
Přasně jak radí Míla. Při kousání, pokud si chcete hrát, nahrazujte ruku hračkou, pokud vás kouše v době, kdy si nechcete hrát a nebo při hře nereaguje na hračku přestaňte si hrát, nereagujte a dejte ruce tak, aby nemohl kousat. Nepochopí to napoprvé, ale časem mu to dojde.
baruš
barbora.1.1@seznam.cz
02.09.2012
asi tak, mela jsem 6 let bišonka a aby mel kamarada pořídili jsme mu ruskou barevnou bolonku, první den byl psychicky tak naročný že jsem myslela že se zblůaznimbišonek byl na me nastvany že jsem dotahla domu druheho psa a bolonačkovi jsem se musela v kuse venovat dnes už má bolonak 9 mesíců je to fajn mit dva psy ale je to opravdu velikáááááánský rozdíl.
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Pejsek stále štěká "

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2018 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist