Bišonek Bišonek Havanský psík Boloňský psík Coton de Tuléar Maltézský psík Lvíček
Standard F.C.I. 215 [en]
Standard F.C.I. 250 [en]
Standard F.C.I. 196 [en]
Standard F.C.I. 283 [en]
Standard F.C.I. 65 [en]
Standard F.C.I. 233 [en]
Bišonek

Bišonek fórum    
Chovatelské potřeby pro psy, profesionální kosmetika, péče o srst a štěňata | www.dog-shop.cz

Chovatelské potřeby
zpět
Dva psi v domě - značkování Téma:

Dva psi v domě - značkování

Lenka

02.03.2011
Prosím o radu.Máme 1.5.ročního bišoního kluka.Rádi bychom mu pořídili kamaráda taky bišonka.Prosím jaké máte zkušenosti s chovem dvou psích kluků v bytě?Myslím jestli je až tolik velký problém se značkováním?Nemám zkušenost proto bych byla ráda jestli mi poradíte.Děkuju :-))))
nela-bichon

06.03.2011
ja mám síce doma psa a suku ale inak máme na priváte často aj dvoch - troch psíkov a všetci sú naučení čistote, čiže vo vnútri sa ani jeden nevyprázdni, čiže nie je dôvod značkovať...
nela-bichon

06.03.2011
ak vám už teraz psík doma značkuje, je dosť možné že druhý pes to bude chcieť preznačkovať, ale ak nie, tak myslím, že sa obávať nemusíte...
Lenka

07.03.2011
Děkuju za odpověď.
Náš současný pejsek doma neznačkuje.Tak jsem ráda že v tom není žádný problém.Mějte se hezky.
Jméno (přezdívka):

Email:
Komentář k tématu "Dva psi v domě - značkování"

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Provozovatel nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Prohlášení o ochraně osobních údajů
© 2002 - 2018 Chovatelské potřeby ZOOTOP
toplist